GDAŃSK OLIWA,
JEDYNE TAKIE MIEJSCE

OLIWA JEST MAGICZNĄ
DZIELNICĄ GDAŃSKA

Opacka to inwestycja kameralna, jak kameralna jest Oliwa. Składa się z czterech 3-piętrowych budynków, w których znajduje się 51 mieszkań. Apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają ponadstandardową wysokość od 3,05 m do 4,20 m.

Zintegrowana z naturą Opacka oddalona jest od głównych ciągów pieszych. Topografia osiedla w sposób naturalny zaprowadza wzrok na piękną panoramę z Archikatedrą Oliwską.

Oliwa jest miejscem z niepowtarzalnym klimatem. Z jednej strony to 1000 lat historii, z drugiej – wspaniałe widoki na przyszłość.

Kulturowa wartosć i odziedzictwo na Opackiej

KULTUROWE DZIEDZICTWO
NAJLEPSZYCH
RZEMIEŚLNIKÓW

Sukces Oliwy nie jest przypadkiem; na przestrzeni wieków tutejsi gospodarze byli prawdziwymi wizjonerami. Razem z najlepszymi architektami, artystami, rzemieślnikami i ogrodnikami stworzyli jedyne takie miejsce; na mapie Polski i Europy.

ROSNĄCA WARTOŚĆ
INWESTYCJI

Inwestycja w nieruchomości to w obecnej sytuacji, m.in. wysokiej inflacji, kursu euro i rosnących wciąż cen mieszkań, sposób nie tylko na ochronę, ale istotne powiększenie majątku oraz dywersyfikację portfela. Opacka przyciąga uwagę z wielu względów.

Z uwagi na swoje atrakcyjne nadmorskie położenie wybierana jest chętnie jako second home, służący też często za home office. Przyciąga do Gdańska Oliwy przede wszystkim osoby zamożne, które ugruntowały już swój status społeczny.

Opacka cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, kupujących nieruchomość do celów inwestycyjnych: także jako luksusowy apartament pod wynajem dla gości odwiedzających Gdańsk i Trójmiasto.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WYBIERZ WYMARZONY APARTAMENT

Zapraszamy do kontaktu
z doradcą, który przedstawi
szczegóły oferty i odpowie
na wszystkie pytania.

Przejdź do strony prywatność aby dowiedzieć się więcej...

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.