APARTAMENTY
W SYMBIOZIE Z PARKIEM

APARTAMENTY W PARKU?
TU WSZYSTKO
JEST MOŻLIWE

Opacka leży przy samym parku, który jest właściwie częścią inwestycji. Przywrócono w nim historyczny charakter miejsca, którego sercem były stawy z roślinnością przywodną i ogrody klasztorne Opactwa Cystersów w Oliwie.

Układ miękko poprowadzonych alej nawiązuje do angielskich założeń parkowych i zaskakuje na każdym kroku. Osie widokowe zaprojektowane są tak, by naprowadzać wzrok spacerowicza na panoramę z dominującą Archikatedrą Oliwską.

PLAN PARKU
I OSIEDLA

Plan Parku przy Opackiej
PARK OLIWSKI
IM. ADAMA MICKIEWICZA

Znajdujący się w pobliżu, zajmujący 10 hektarów, Park Oliwski to jeden z najbardziej malowniczych terenów zielonych Trójmiasta. Mieni się kolorami liści i kwiatów przez wszystkie pory roku, a w zimie jest miejscem urzekających instalacji świetlnych. Latem w zaciszu parkowej zieleni rozchodzą się dźwięki muzyki klasycznej – to tu odbywa się festiwal Mozartowski.

Spacerowiczów szukających wytchnienia wśród przyrody przyciągają tu aleja ze starymi drzewami, ogrody w stylu francuskim i japońskim, palmiarnia i oranżeria, labirynt z żywopłotów, akweny z wodospadem, a nawet japońska brama Torii. Smakosze nie oprą się z pewnością pokusom, jakie oferuje znajdująca się tu kawiarnia i restauracja w Pałacu Opatów.

GDZIE DZIEDZICTWO
SPOTYKA PRZYSZŁOŚĆ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WYBIERZ WYMARZONY APARTAMENT

Zapraszamy do kontaktu
z doradcą, który przedstawi
szczegóły oferty i odpowie
na wszystkie pytania.

Przejdź do strony prywatność aby dowiedzieć się więcej...

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.